Nápoj rýžový kakao 1 l BIO THE BRIDGE

BIO
Neohodnoceno
Značka: The Bridge
77 Kč –22 %
Nápoj rýžový kakao 1 l BIO THE BRIDGE
77 Kč –22 % 59,60 Kč 53,20 Kč bez DPH
Skladem (expedice 1-5 dní)
Můžeme doručit do:
11.4.2025
Možnosti doručení

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostlinné nápoje a mléka
Hmotnost: 1.139 kg
Počet kusů v balení (kartonové množství): 6
Jedná se o BIO výrobek?: ANO
Jedná se o Fairtrade výrobek?: NE
Nutriční hodnoty: <p><strong>Kalorická hodnota/energie (na 100ml):</strong>286kJ/68kcal. Tuky:0,7g. z toho nasycené mastné kyseliny:0,2g. Sacharidy:15,0g. z toho cukry:6,5g. Vláknina:0,0g. Bílkoviny:0,5g. Sůl:0,09g</p>
Složení produktu: Pramenitá voda, italská rýže* (17 %), koncentrovaná jablečná šťáva*, nízkotučný kakaový prášek* (1,5 %), slunečnicový olej*, olej ze světlice barvířské*, jedlá mořská sůl, zahušťovadlo: karagenan.*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Produkt byl tepelně zpracován UHT technologií.
Minimální trvanlivost: 213
Země původu: EU / Mimo EU
Certifikační organizace: IT-BIO-006
EANs: 8019428000228, 18019428000225, 28019428000222
Podrobná specifikace: <!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2020-06-17T10:28:14 --><p>Je vhodný jako rostlinná alternativa pro všechny, kteří z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou pít mléko živočišné. Nápoj můžete použít všude tam, kde by normálně přišlo kravské mléko. Nápoj je vhodný pro vegany i alergiky na laktózu či lepek.<br /><br />O rostlinných nápojích se toho hodně dozvíte v časopise <a href="https://issuu.com/countrylife.cz/docs/casopis_dobroty08_leto2014_web?e=26874338/42878697">Dobroty léto 2014</a>.</p><p><strong>Využití:</strong></p><ul><li>samotné - nápoj se hodí k přímé konzumaci</li><li>smoothie nebo koktejl - tento nápoj chutná skvěle v obojím</li><li>pudink - nápoj přiveďte k varu, část dejte stranou, rozmíchejte v ní škrob a za stálého míchání vlévejte zpět do vroucího nápoje, můžete zjemnit smetanou.</li><li>kaše - nápoj může být základem při přípravě vaší oblíbené kaše k snídani, která bude mít jemnou kakaovou chuť</li><li>mléčné rýže - použijte místo mléka tuto alternativu a budete mít mléčnou rýži skvěle ochucenou už při vaření</li></ul><p>U italské značky The Bridge najdete velmi široký sortiment produktů z kategorie bio rostlinných nápojů, smetan a dezertů. Sójové, ovesné, mandlové, kokosové a špaldové nápoje v litrových, půllitrových nebo malých čtvrtlitrových kartonech, nápoje obohacené vápníkem, ochucené nápoje, čtyři druhy smetan a čokoládové nebo vanilkové dezerty... To je nabídka The Bridge.<br />Tato italská rodinná firma vyrábí svoje produkty už od roku 1994. K jejich výrobě používá vynikající pramenitou vodu, jež vyvěrá z hor přímo ve vesnici, kde firma sídlí, nedaleko severoitalského města Vicenza. Proč je kvalita vody důležitá? Rostlinný nápoj tvoří z 20 % použitá surovina a z 80 % voda, proto je pro jeho výslednou chuť a kvalitu mimořádně důležitá.</p><p>Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.</p><p>Zajímá vás více o ekologickém zemědělství? Přečtěte si články v našem <a href="https://www.countrylife.cz/bioserial">bioseriálu</a>.</p>
Návod k použití: K přímé spotřebě. Před otevřením protřepat.
Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 286 kJ / 68 kcal. Tuky: 0,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g. Sacharidy: 15,0 g. Z toho cukry: 6,5 g. Vláknina: 0,0 g. Bílkoviny: 0,5 g. Sůl: 0,09 g.
Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 4-5 dnů.
Rostlinný produkt: ANO
Bez lepku: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.